wtorek, 17 listopada 2015

Owczarek niemiecki długowłosy - informacje o naszej hodowli


Prezentacja psa i suk z naszej hodowli:
 

Dorosłe psy i suki w naszej hodowli posiadają rodowody.

ARIS z Zielonego Wzgórza - dorodny, bardzo mocny samiec, potężny, w kłębie 72cm, duża samcza głowa z ciemną maską, o ciemnym oku, pełen koloru i pigmentu.
Kątowanie przednich i tylnych kończyn bardzo dobre, zad lekko opadający, psychika twarda i pewna.
Aris z Zielonego Wzgórza jest synem Iron Zagland (ojciec) i Oli ZAGLAND (matka). 


Istnieje możliwość krycia tym reproduktorem.


NADI Montera -  dorodna suka,z dużą mocną głową z ciemną maską, ciemne oko, twarde, bardzo dobre ucho, doskonały wyraz rasy, bardzo mocny grzbiet, dobrze położony zad. Psychika mocna, charakter twardy i pewny, szata pełna koloru i pigmentu. Nadi Montera jest córką Guru Montera (ojciec) i Debby od Romze (matka). Po szkoleniu na agresję i posłuszeństwo.
ZUZA Wizen - duża, mocna suka o bardzo dobrym wyrazie rasy, ucho sztywne, dobrze ustawione, pełna koloru i pigmentu, zad długi, opadający, kątowanie kończyn tylnych bardzo dobre, psychika pewna, nerwy i usposobienie normalne.
ZUZA jest córką
BINGO Peter i PRIMKA Fezo.Bibi Alsatian -  Suka mocnej budowy, o dobrym pigmencie, linia grzbietu i kątowanie kończyn bardzo dobre, ogon długi, ładnie noszony, oko ciemne, ucho sztywne dobrze osadzone, pełna temperamentu i wyrazu. Bibi Alsatian jest córką Quantum von Arminius (ojciec) i Wenita vom Monchberg (matka).


Psy i suki oraz szczeniaki z naszej hodowli sa pod stałą opieką weterynaryjną.
Ojciec i matki szczeniąt posiadają prześwietlenia pod kątem dysplazji - są wolne od dysplazji. Zaświadczenia lekarskie są udostępniane do wglądu na miejscu hodowli.
Dorosłe psy z naszej hodowli są po szkoleniu
z zakresu posłuszeństwa
i obrony.

---------------------------------------------------------------------------------------

      Galeria zdjęć psów, suczek i szczeniaków z naszej hodowli:

               
Filmiki z zakresu obrony, aportu i posłuszeństwa z udziałem psów z naszej hodowli.

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które będą dostępne w przedziale czasu: koniec lutego/początek marca 2018 roku ze skojarzenia ARIS z Zielonego Wzgórza i BIBI Alsatian. Rezerwacji można dokonać pod numerem 502 639 446 lub 504 244 261 lub skontaktować się mailowo: ewikw2@op.pl .
9 komentarzy:

 1. Witam. Chciałbym sie podzielić moją opinią na temat hodowli EWRO. W dniu 28/10/2015 roku zakupiłem piękną suczkę z wyżej wymienionej hodowli. Szczenię odbierałem osobiście, mogłem więc ocenić na miejscu warunki, w jakich mieszkają psy. Przestronne, duże, czyste kojce. Psy zadbane i wyczesane. Właściciel wykazał się profesjonalną wiedzą na temat rasy owczarka niemieckiego. Widać to jego pasja. Cierpliwie odpowiadał na wiele pytań i dawał profesjonalne wskazówki co do trzymania psa w moim domu i jego wychowania.Z czystym sumieniem mogę więc polecić hodowlę EWRO z Radomia

  OdpowiedzUsuń
 2. Psa z hodowli „EWRO” zakupiłem w listopadzie 2015 roku.
  Przy wyborze psa kierowałem się wielką sympatią do owczarków niemieckich ale przede wszystkim ważne dla mnie było aby mój przyszły pies wykazywał dużą chęć pracy, szkolenia.
  I to co mogę powiedzieć, że mam psa o niebywałym charakterze. Dzielny, czujny, niesamowicie inteligentny, jednocześnie łagodny i pełny miłości oraz o wzorcowym umaszczeniu. Po dłuższym rozeznaniu i selekcji kolejnych hodowli miałem przyjemność trafić do „EWRO”.
  Wybór nie mógł być inny – zakupiłem szczenię z bardzo dobrymi genami… Właściciel hodowli zapewniał mnie o wielkiej determinacji zwierząt do pracy, wybitnej psychice. Po tym co to szczenię robi w przedszkolu i jak jest wyjątkowe mogę z czystym sumieniem polecić zwierzęta tego Państwa. Mają psy o wspaniałych genach psa użytkowego.Jestem zachwycony postępami psa oraz jego oddaniem. Wybór hodowli EWRO to wspaniała inwestycja w zdrowego, silnego, zrównoważonego psa…
  Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z psem o takiej osobowości.
  Polecam hodowlę z pełnym przekonaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. 20 maja 2016 weszliśmy w posiadanie przepięknej suni z hodowli EWRO. Co możemy napisać o samych warunkach hodowli, to tyle, że kojce są przestronne i bardzo zadbane, a psy piękne i w świetnej kondycji. Zdecydowanie nie jest to masowa hodowla, a pasja Pani Ewy i Pana Roberta. Sunia jest z nami od dwóch tygodni, jest w wieku 10 tygodni, a już potrafi wykonywać podstawowe komendy i oczywiście co jest bardzo ważne dla osób chcących trzymać wilczka w domu potrafi zachować czystość, wszelkie potrzeby załatwiane są na trawce. Jest bardzo zsocjalizowana zarówno z człowiekiem jak i z naszym owczarkiem seniorem. Wybór tej hodowli był bardzo trafny, z czystym sumieniem możemy polecać ją każdemu kto szuka pięknego, inteligentnego przyjaciela.
  R.Gwardys

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, od niespełna dwóch tyg. jest z nami psiak z hodowli Ewro. Piesek jest bardzo inteligenty, nie przestraszony, żywy i bardzo ładny... odbieraliśmy go osobiście i co mogę napisać to to, że psy zadbane,piękne a kojce czyste. Pan Robert przyjemny i miły człowiek, wszystko wytłumaczył, udzielił wskazówek, nawet teraz jak potrzebujemy o coś zapytać zawsze ma czas i odbiera telefon. Jesteśmy bardzo zadowoleni że nasz szczeniak jest właśnie z tej hodowli, i polecamy w 100%. I&K

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłem szczeniaka owczarka niemieckiego w hodowli pana Roberta Walosa. Przed zakupem rozmawiałem z wieloma hodowcami i odwiedziłem wiele hodowli, żeby dokonać najlepszego wyboru. Gdy trafiłem do Ewro od razu wiedziałem, że tu chce kupić psiaka. Psy są piękne, masywne, duże, zadbane i chowane sa w idealnych warunkach. Traktowane z największą miłością i troską, gdyż właściciel to wielki miłośnik zwierząt. Bez zniecierpliwienia odpowiedział mi na wszystkie szczegółowe pytania i udzielał wszelkich porad jak przygotować miejsce, karmić i wychować psa. Na każdym kroku widać tu pełen profesjonalizm. Zakupiłem również profesjonalną budę z transportem do domu. Mimo tak wysokiego poziomu usług ceny sa bardzo umiarkowane w porównaniu z innymi hodowlami. Gdy kilka dni po zakupie zadzwoniłem do Pana Roberta, bo szczeniak stracił apetyt, natychmiast udzielił mi instrukcji jak postąpić w takim przypadku a po dwóch dniach sam zadzwonił z pytaniem o zdrowie naszego pupila. Widać, że kocha te zwierzaki, bo nawet po sprzedaży ciągle interesuje sie losem psiaków i jest zawsze chętny do pomocy. W dzisiejszych rzadko się zdarza taka postawa i takie podejście do klienta. Bardzo szczerze polecam tę hodowlę.

  A nasz psiak jest przecudowny i przekochany!!!!

  K.Kulasiński

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam!
  Minęło trochę czasu od zakupu psiaków.Tak psiaków ,kupiliśmy z mężem dwa pieski w styczniu.Ponieważ straciliśmy przyjaciela to wiedzieliśmy jakiego psa szukamy i wertując dużo hodowli tzw dobrych trafiliśmy do p.Roberta i super.
  Jak moi poprzednicy potwierdzam ,że czystość i czystość to ważna sprawa w hodowli.Teraz po 7 miesiącach mogę powiedzieć ,że futrzaki to dwa różne światy a od jednych rodziców,ale są super.Nie spuszczają z oczu swej pani,nie mają skłonności do ucieczki,pilnują posesji i bez szkolenia super zachowują się na spacerach,a posłuszeństwo różnie ale mamy jeszcze troszkę czasu na doszkalanie się.Są to również przytulasy ,uwielbiają pieszczoty i oczywiście zabawy.
  Można dużo pisać.
  Ale na pewno mogę głośno powiedzieć POLECAM i życzę właścicielowi aby tak było zawsze.

  Beata i Paweł

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam,nasza rodzina jest również szczęśliwym posiadaczem szczeniaka z hodowli Pana Roberta. Lucas urodzony 15 lipca 2016. Maluch jest fantastyczny pełen energii i bardzo mądry jak na niespełna 4 mc szczeniaka, widać że pies ma bardzo dobre geny i psychikę, do tego jest niesamowicie zabawny i kochany. Piesek jest zdrowy i rośnie jak na drozdzach. Mam nadzieję że będzie godnie reprezentował hodowlę w świecie gdyż zabraliśmy go do Szkocji.
  Bardzo serdecznie pozdrawiamy Pana Roberta i życzymy powodzenia i wielu zadowolonych klientów. Serdecznie polecam hodowce i hodowlę pełne zaangażowanie i pasja a pieski wspaniałe.
  Panie Robercie dziękujemy za naszego kochanego miśka ��
  Magda Adrian i dzieciaki

  OdpowiedzUsuń
 8. Naszego Voolfa wzięliśmy z hodowli Pana Roberta 6 stycznia 2017.Jest przepiękny ma czarno mahoniowy pigment, mocną budowę która odziedziczył po pięknych rodzicach. Jest u nas już prawie miesiąc i jest wspaniały i przyjacielski do dzieci. Będzie godnie reprezentiwał hodowlę. Z pozdrowieniami Dorota Skrzypczak z całą rodzinką.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam. Kupiłem od pana Roberta piękną suczkę,jest zdrowa wesoła i bardzo szybko się uczy. Pan Robert jest bardzo solidnym i szczerym hodowca, szczerze wszystkim polecam zakup psiaka od niego.

  OdpowiedzUsuń