wtorek, 17 listopada 2015

Owczarek niemiecki długowłosy - informacje o naszej hodowli


Prezentacja psa i suk z naszej hodowli:
 

Dorosłe psy i suki w naszej hodowli posiadają rodowody.

Remi ARKADIA - dorodny, bardzo mocny samiec, potężny, w kłębie 72cm, duża samcza głowa z ciemną maską, ciemnym oku, pełen koloru i pigmentu. Kątowanie przednich i tylnych kończyn bardzo dobre, zad lekko opadający, psychika twarda i pewna. Remi jest synem: NAZIR z Łyszkowickiej ALSATIAN i Cyga ARKADIA.
Istnieje możliwość krycia tym reproduktorem.
Figa Ergo - dorodna, mocna suka, bardzo mocna głowa z ciemną maską, ciemne oko, twarde, bardzo dobre ucho, doskonały wyraz rasy, bardzo mocny grzbiet, dobrze położony zad. Psychika mocna, charakter twardy i pewny, szata pełna koloru i pigmentu. Figa jest córką DOGI Rosochatka i TOLA Czarna - Perła. Po szkoleniu na agresję i posłuszeństwo.

ZUZA Wizen - duża, mocna suka o bardzo dobrym wyrazie rasy, ucho sztywne, dobrze ustawione, pełna koloru i pigmentu, zad długi, opadający, kątowanie kończyn tylnych bardzo dobre, psychika pewna, nerwy i usposobienie normalne. ZUZA jest córką BINGO Peter i PRIMKA Fezo.


Kora z Książnickiego Wzgórza

Suka mocnej budowy, o dobrym pigmencie, linia grzbietu i kątowanie kończyn bardzo dobre, ogon długi, ładnie noszony, oko ciemne, ucho sztywne dobrze osadzone, pełna temperamentu i wyrazu.
W rodowodzie suki są takie sławy jak 
V Yoe  v Haus Salihin - wicemistrz  świata z 2009 roku. Ober von Bad- Boll - mistrz świata z 2010 roku.

Psy i suki oraz szczeniaki z naszej hodowli sa pod stałą opieką weterynaryjną.
Ojciec i matki szczeniąt posiadają prześwietlenia pod kątem dysplazji - są wolne od dysplazji. Zaświadczenia lekarskie są udostępniane do wglądu na miejscu hodowli.
Dorosłe psy z naszej hodowli są po szkoleniu
z zakresu posłuszeństwa
i obrony.

---------------------------------------------------------------------------------------

      Zdjęcia szczeniaków z naszej hodowli:


                            


Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które będą dostępne od 15 grudnia 2016 roku ze skojarzenia REMI ARKADIA vs. KORA Z KSIĄŻENICKIEGO WZGÓRZA oraz dostępność szczeniaków od 10 stycznia 2017 roku ze skojarzenia REMI ARKADIA vs. ZUZA WIZEN. Rezerwacji można dokonać pod numerem 502 639 446 lub 504 244 261 lub skontaktować się mailowo: ewikw2@op.pl .
9 komentarzy:

 1. Witam. Chciałbym sie podzielić moją opinią na temat hodowli EWRO. W dniu 28/10/2015 roku zakupiłem piękną suczkę z wyżej wymienionej hodowli. Szczenię odbierałem osobiście, mogłem więc ocenić na miejscu warunki, w jakich mieszkają psy. Przestronne, duże, czyste kojce. Psy zadbane i wyczesane. Właściciel wykazał się profesjonalną wiedzą na temat rasy owczarka niemieckiego. Widać to jego pasja. Cierpliwie odpowiadał na wiele pytań i dawał profesjonalne wskazówki co do trzymania psa w moim domu i jego wychowania.Z czystym sumieniem mogę więc polecić hodowlę EWRO z Radomia

  OdpowiedzUsuń
 2. Psa z hodowli „EWRO” zakupiłem w listopadzie 2015 roku.
  Przy wyborze psa kierowałem się wielką sympatią do owczarków niemieckich ale przede wszystkim ważne dla mnie było aby mój przyszły pies wykazywał dużą chęć pracy, szkolenia.
  I to co mogę powiedzieć, że mam psa o niebywałym charakterze. Dzielny, czujny, niesamowicie inteligentny, jednocześnie łagodny i pełny miłości oraz o wzorcowym umaszczeniu. Po dłuższym rozeznaniu i selekcji kolejnych hodowli miałem przyjemność trafić do „EWRO”.
  Wybór nie mógł być inny – zakupiłem szczenię z bardzo dobrymi genami… Właściciel hodowli zapewniał mnie o wielkiej determinacji zwierząt do pracy, wybitnej psychice. Po tym co to szczenię robi w przedszkolu i jak jest wyjątkowe mogę z czystym sumieniem polecić zwierzęta tego Państwa. Mają psy o wspaniałych genach psa użytkowego.Jestem zachwycony postępami psa oraz jego oddaniem. Wybór hodowli EWRO to wspaniała inwestycja w zdrowego, silnego, zrównoważonego psa…
  Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z psem o takiej osobowości.
  Polecam hodowlę z pełnym przekonaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. 20 maja 2016 weszliśmy w posiadanie przepięknej suni z hodowli EWRO. Co możemy napisać o samych warunkach hodowli, to tyle, że kojce są przestronne i bardzo zadbane, a psy piękne i w świetnej kondycji. Zdecydowanie nie jest to masowa hodowla, a pasja Pani Ewy i Pana Roberta. Sunia jest z nami od dwóch tygodni, jest w wieku 10 tygodni, a już potrafi wykonywać podstawowe komendy i oczywiście co jest bardzo ważne dla osób chcących trzymać wilczka w domu potrafi zachować czystość, wszelkie potrzeby załatwiane są na trawce. Jest bardzo zsocjalizowana zarówno z człowiekiem jak i z naszym owczarkiem seniorem. Wybór tej hodowli był bardzo trafny, z czystym sumieniem możemy polecać ją każdemu kto szuka pięknego, inteligentnego przyjaciela.
  R.Gwardys

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, od niespełna dwóch tyg. jest z nami psiak z hodowli Ewro. Piesek jest bardzo inteligenty, nie przestraszony, żywy i bardzo ładny... odbieraliśmy go osobiście i co mogę napisać to to, że psy zadbane,piękne a kojce czyste. Pan Robert przyjemny i miły człowiek, wszystko wytłumaczył, udzielił wskazówek, nawet teraz jak potrzebujemy o coś zapytać zawsze ma czas i odbiera telefon. Jesteśmy bardzo zadowoleni że nasz szczeniak jest właśnie z tej hodowli, i polecamy w 100%. I&K

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłem szczeniaka owczarka niemieckiego w hodowli pana Roberta Walosa. Przed zakupem rozmawiałem z wieloma hodowcami i odwiedziłem wiele hodowli, żeby dokonać najlepszego wyboru. Gdy trafiłem do Ewro od razu wiedziałem, że tu chce kupić psiaka. Psy są piękne, masywne, duże, zadbane i chowane sa w idealnych warunkach. Traktowane z największą miłością i troską, gdyż właściciel to wielki miłośnik zwierząt. Bez zniecierpliwienia odpowiedział mi na wszystkie szczegółowe pytania i udzielał wszelkich porad jak przygotować miejsce, karmić i wychować psa. Na każdym kroku widać tu pełen profesjonalizm. Zakupiłem również profesjonalną budę z transportem do domu. Mimo tak wysokiego poziomu usług ceny sa bardzo umiarkowane w porównaniu z innymi hodowlami. Gdy kilka dni po zakupie zadzwoniłem do Pana Roberta, bo szczeniak stracił apetyt, natychmiast udzielił mi instrukcji jak postąpić w takim przypadku a po dwóch dniach sam zadzwonił z pytaniem o zdrowie naszego pupila. Widać, że kocha te zwierzaki, bo nawet po sprzedaży ciągle interesuje sie losem psiaków i jest zawsze chętny do pomocy. W dzisiejszych rzadko się zdarza taka postawa i takie podejście do klienta. Bardzo szczerze polecam tę hodowlę.

  A nasz psiak jest przecudowny i przekochany!!!!

  K.Kulasiński

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam!
  Minęło trochę czasu od zakupu psiaków.Tak psiaków ,kupiliśmy z mężem dwa pieski w styczniu.Ponieważ straciliśmy przyjaciela to wiedzieliśmy jakiego psa szukamy i wertując dużo hodowli tzw dobrych trafiliśmy do p.Roberta i super.
  Jak moi poprzednicy potwierdzam ,że czystość i czystość to ważna sprawa w hodowli.Teraz po 7 miesiącach mogę powiedzieć ,że futrzaki to dwa różne światy a od jednych rodziców,ale są super.Nie spuszczają z oczu swej pani,nie mają skłonności do ucieczki,pilnują posesji i bez szkolenia super zachowują się na spacerach,a posłuszeństwo różnie ale mamy jeszcze troszkę czasu na doszkalanie się.Są to również przytulasy ,uwielbiają pieszczoty i oczywiście zabawy.
  Można dużo pisać.
  Ale na pewno mogę głośno powiedzieć POLECAM i życzę właścicielowi aby tak było zawsze.

  Beata i Paweł

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam,nasza rodzina jest również szczęśliwym posiadaczem szczeniaka z hodowli Pana Roberta. Lucas urodzony 15 lipca 2016. Maluch jest fantastyczny pełen energii i bardzo mądry jak na niespełna 4 mc szczeniaka, widać że pies ma bardzo dobre geny i psychikę, do tego jest niesamowicie zabawny i kochany. Piesek jest zdrowy i rośnie jak na drozdzach. Mam nadzieję że będzie godnie reprezentował hodowlę w świecie gdyż zabraliśmy go do Szkocji.
  Bardzo serdecznie pozdrawiamy Pana Roberta i życzymy powodzenia i wielu zadowolonych klientów. Serdecznie polecam hodowce i hodowlę pełne zaangażowanie i pasja a pieski wspaniałe.
  Panie Robercie dziękujemy za naszego kochanego miśka ��
  Magda Adrian i dzieciaki

  OdpowiedzUsuń
 8. Naszego Voolfa wzięliśmy z hodowli Pana Roberta 6 stycznia 2017.Jest przepiękny ma czarno mahoniowy pigment, mocną budowę która odziedziczył po pięknych rodzicach. Jest u nas już prawie miesiąc i jest wspaniały i przyjacielski do dzieci. Będzie godnie reprezentiwał hodowlę. Z pozdrowieniami Dorota Skrzypczak z całą rodzinką.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam. Kupiłem od pana Roberta piękną suczkę,jest zdrowa wesoła i bardzo szybko się uczy. Pan Robert jest bardzo solidnym i szczerym hodowca, szczerze wszystkim polecam zakup psiaka od niego.

  OdpowiedzUsuń